Вакуленко Дмитро Вікторович

Вакуленко Дмитро Вікторович

Працює на кафедрі медичної інформатики з вересня 2002 р.

Освіта:

У 1996 році закінчив Тернопільський державний технічний університет ім І. Пулюя за спеціальністю “Біотехнічні апарати та системи”, та отримав кваліфікацію інженер-електронік, в 2002 році закінчив Тернопільську державну медичну академію ім І. Я. Горбачевського факультет “бакалаврату та молодших спеціалістів медицини”.

Наукова діяльність:

Кандидат технічних наук з 2008 р. Тема дисертаційної роботи - „Моделі та методи оптимізації процесів реконструкції кісткової тканини” захист відбувся у спеціалізованій вченій раді Д 26.001.35 Київського національного університету імені Тараса Шевченка. (спеціальність 01.05.04 - системний аналіз і теорія оптимальних рішень).

Доктор біологічних наук з 2016 р Тема дисертації - "Інформаційна система медичної (фізичної) реабілітаційні" Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. (Спеціальність 14.03.11 - медична та біологічна інформатика і кібернетика).

Наукові інтереси:

Медична інформатика, медичні інформаційні системи, математичне моделювання, системний аналіз, методи обробки та аналізу біосигналів, артеріальна осцилографія.